Uğur Entegre Gıda

1954 yılında ticarete başlamış olan Uğur Şirketler Grubu´nun en genç markası olarak ticari hayatını sürdüren Uğur Entegre Gıda, kuru meyve işleme, saklama ve ihracat faaliyetlerini günümüze kadar başarıyla gerçekleştirmiş; değişen pazar koşullarına uyum sağlayarak perakende mağazacılık konsepti ile birçok noktada müşteri ile buluşturan markalar sahiptir.

Uğur Entegre Gıda; Ufresh ve Chocolate 333 ile sektöründe fark yaratan markalar oluşturmuştur. Kuru meyve ve kuruyemiş alanında faaliyet gösteren Ufresh markası ve çeşit çeşit çikolatalar, pastalar, kuplar ve daha birçok lezzetli ürünüyle Chocolate 333 markası, 1.435 m² alana yayılan son teknoloji soğuk hava depoları ile pazarının önemli firmalarından olan Ufresh Soğuk Hava Depoları, birinci sınıf İtalyan dondurmasının lezzeti ile damaklarımızda iz bırakan Cerotoni markası ve gemi maketleri, gemi söküm ürünler, vintage ürünler, hediyelik ürünler ve daha fazlasını içeren eşsiz deniz dekoru koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza deniz esintisi katmak için ürünler üretilen Su Üstünde ile büyümeye ve yenilenmeye devam etmektedir.

Uğur Entegre Gıda, grup şirketlerinden biri olan Uğur Soğutma'nın gıda saklama konusundaki 60 yıllık tecrübesinin güvencesiyle, Ufresh ürünleri ilk günkü tazelikleri ile tüketicilerine sunulmaktadır.

Uğur Entegre Gıda genişlemiş vizyonu doğrultusunda; güven, yenilikçilik, dinamizm, gençlik ve güncellik değerlerini temsil edecek şekilde tasarlanmış yasayan mağaza konsepti ile tüketicilere yeni lezzetleri keşfetme imkânı sunan profesyonel hizmet anlayışını sürdürmektedir. 

Uğur Entegre Gıda web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.