UFresh´in Hikayesi

Ufresh'in Doğum Yeri

Nazilli, Aydın, Türkiye

Bereketli topraklar üzerinde yetiştirilen en lezzetli ürünleri ilk günkü tazeliği ile Türkiye’nin dört bir yanına taşımak isteyen Ufresh, ülkemizin en verimli tarım alanlarından olan Nazilli ilçesinde kurulmuştur.

Gücünü topraktan alan Ufresh, başta Nazilli olmak üzere Anadolu’nun her bölgesinden özenle seçtiği tüm yöresel lezzetleri, mağazalarında ilk günkü tazeliklerinde korumak ve tüketicisine ulaştırmak için hizmet vermektedir.2011 yılından bu yana sunduğu kaliteli ürün ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Ufresh, Nazilli Merkez Şube, Nazilli Organize Sanayi Şubesi, Nazilli Yeni Sanayi Şubesi ve Kuşadası olmak üzere dört şubede tüketicisi ile buluşmaktadır.

Ufresh, yenilikçi değerleri ile insanımıza en kaliteli lezzetleri ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm müşterilerine eşsiz lezzetlerini ilk günkü tazeliği ile web sitesi ve satış noktaları üzerinden ulaştırmaktadır.

Ufresh, yaşayan mağaza konsepti ile müşteri deneyimini, otantiklik ve modernliğin buluştuğu bir lezzet serüvenine dönüştürmekte. Bu deneyimi her geçen gün artan mağazaları ile Anadolu’ya ulaştırmayı ilke edinmektedir.

Kurulduğu günden bugüne ürünlerinin ilk günkü tazeliği koruması birinci önceliği olan Ufresh değerli müşterileri için ‘’Anın Tadını Keşfet’’ sloganı ve üstün kalite güvencesi ile hizmet vermektedir.