Değerlerimiz

Ufresh olarak biz, faaliyet gösterdiği gıda sektörü içerisinde; güvenilirlik, değer yaratmak, yenilikçilik ve çevre bilinci ile her zaman üstün gıda kalitesinin sembolü olmak istemekteyiz. Dalından özenle toplanan lezzetleri ilk günkü tazeliği ile sofralarınızla buluşturarak, siz ve sevdikleriniz için en lezzetli ürünleri sofranıza taşımayı amaçlamaktayız.

Güven

Önce Tüketicimiz!

Kıymetli müşterilerimizin beklentilerine üstün kalite ve lezzet anlayışı ile karşılık vermek birinci önceliğimizdir. Ürünlerimizin üretiminden dağıtımına ve sofralarınızla buluşmasına dek tüm aşamaları titizlikle kontrol ederek müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

Değer Yaratmak

Daima ‘’En Taze’’ Olmak Birinci Hedefimiz!

Ufresh kalitesi ve güvencesi ile tüketicimizin gözünde oluşturduğumuz üstün kaliteli, lezzetli ve güvenilir marka imajımızı korumak hedefimizdir.

Yenilikçilik

Amacımız Sürekli Gelişmek ve Yenilenmek

Ürün ve hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak amacıyla her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Tedarik, satış ve dağıtım kanallarımızda kullandığımız son teknoloji yöntemler ile tüketicimize hizmet etmek ana ilkelerimizdendir.

Çevre Bilinci

Faaliyet Gösterdiğimiz ve Gücümüzü Aldığımız Çevremize Sosyal Sorumluluğumuz;

Gücümüzü verimli topraklarımızın mahsullerinden alıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz kıymetli ülkemize karşı ekonomik ve çevresel katkıyı tüm gücümüz ile sağlıyoruz. Çevreye ve doğaya kıymet veren, gücünü topraktan alan çevreci bilincimizle, önce doğaya sonra insanımıza hizmet ediyoruz.