Kurumsal

Ufresh Hakkında

Uğur Entegre Gıda Limited Şirketi, 1954 yılından günümüze kadar yatırım yaptığı sektörlerde lider ve güçlü markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’nun bir temsilcisi olup, Ufresh Markası ile faaliyet göstermektedir. 2011 yılında Nazilli İlçesinde kurulmuş olup, 7.500 m²’si kapalı olmak üzere, toplamda 18000 m²’lik bir alana sahiptir. Kapasite artırımına uygun üretim tesisleri ve teknolojisini sürekli yenileme gücü olan şirketimiz, Natürel olarak kurutulmuş incir işleme faaliyetine devam etmektedir.

Grup şirketlerimizden Uğur Soğutma’nın güvenli gıda saklama konusundaki 65 yılı aşan tecrübesinin desteği ile Ufresh markamız Natürel kuru incir ürünlerini tüketicilere güvenle sunmaktadır.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir site üzerinden karşılamayı hedefleyen Ufresh, ürün grubuna dahil ettiği yeni ürünler ile de ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Bölgemizde yetişen ve Ülkemizin en lezzetli ve kaliteli incir ürünü başta olmak üzere,  Ege yöresinin en kaliteli zeytinleri toplanarak özenle hazırlanmış zeytinyağları ve kayısı çeşitlerinin en taze hallerini istediğiniz ambalaj ve gramaj boyutlarında sanal mağazamızda bulabilmeniz mümkündür.

Kurulduğu günden itibaren doğallığa ve tazeliğe her zaman önem veren Ufresh, siz değerli müşterilerimiz için “Topraktan Gelen İyiliği” sağlıklı ürünlerle sofralarınıza taşıyarak ailenizle ve sevdiklerinizle iyi günlerde güvenle tüketmenizi diler.

Ufresh`in Doğum Yeri,

NazilliAydın, Türkiye

Bir Toprak düşünün... Bu öyle bereketli bir toprak ki doğanın kendi hediyesi olarak yılda 3 dönem hasat almaya imkan tanıyor. İşte o toprak Nazilli’de yüzlerce yıldır yaşıyor, üretmeye devam ediyor.

Ufresh’in Nazilli’de doğması bir rastlantı değil. Nazilli topraklarında yetişen onca güzel ve değerli meyve sebzeyi sağlıklı şekilde saklamak için türlü türlü yöntemler denendi. Farklı yöntem arayışları da devam ediyor.

Bu değerli toprağın insanlığa sunduğu tüm değerleri koruyup saklamak ve her mevsim bu güzelliklere sahip olmak için birilerinin bir şeyler yapması gerekiyordu.