Para Puan Kullanımı

Para puan'ları nasıl kullanabilirim?

Para puanlarınızı, "Hesabım" menusünde "Para Puan" detayından ulaşarak, kazandığınız para puanlarınızı kullanımı için indirim çeki oluşturarak kullanabilirsiniz. İndirim çeki oluşturabilmeniz için başarılı siparişlerinizin durumunun "Teslim Edildi" olarak işaretlenmesini beklemeniz gerekmektedir. Başarılı siparişlerinizden kazandığınız Para Puanları seçerek bir indirim çeki oluşturabilirsiniz. Oluşturma işlemi sonrasında indirim çekiniz "İndirim Kuponları" bölümünde görüntülenebilir ve kullanılabilir olacaktır.

Oluşturduğunuz indirim çekinizi ödeme sayfasında yer alan "İndirim Kuponu Kullan" bölümünden veya ilgili sayfada "Kullan" butonu ile kullanabilirsiniz. Para Puan'larınızı parçalı olarak indirim çekine çevirebilirsiniz.

Para Puan'larımla oluşturduğum indirim çekinin minimum değeri ve maksimum değeri ne olabilir?

Para puanlarınızı indirim çekine dönüştürmeniz için minimum 1 para puan toplamanız yeterlidir. Para puan kazanmada bir sınır yoktur, dilediğiniz kadar Para puan kazanabilirsiniz.

Para puan kullanım koşulları nedir?

Para puan Uğur Entegre Gıda Tarım ve Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin müşterileri için oluşturduğu bir fayda programıdır ve sadece www.ufresh.com.tr siparişlerinde Para puan programında ve üyelik sözleşmesinde belirtilen koşullarda geçerlidir. Para puan sistemimiz üzerinde üye olan kişiler için geçerlidir, başkasına devredilemez ve başka hesaplar için kullanılamaz.

Para puan ilgili dönem için geçerlidir. Zamanında kullanılmayan Para puan bir sonraki döneme aktarılamaz. Aynı adrese farklı isim ile üyelik tespite edilmesi durumunda, aynı kişinin farklı hesaplar ile aynı adrese sipariş vermesi durumunda ve Para puanın amacı dışında toptan alışverişlerde kullanılmasın durumunda Uğur Entegre Gıda Tarım ve Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. kazanılan puanları silme hakkını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda kullanır.

Para puan ile birlikte indirim çeki kullanabilir miyim?

Hayır, aynı anda iki fayda programı www.ufresh.com.tr'de kullanılamaz.

Nasıl Para puan kazanabilirim?

www.ufresh.com.tr adresinden sipariş vererek ve ürünlere yorum yaparak puan kazanabilirsiniz. 

1 Para puan kaç TL karşılık gelmektedir?

1 Para Puan 1 TL karşılık gelmektedir.

Yapılan alışverişlerde yüzde kaç para puan kazanıyorum?

Yapılan her başarılı alışverişlerden sipariş tutarınızın %1'u kadar para puan kazanabilirsiniz. Kargo ücreti ve kapıda ödeme ücreti hesaplamaya dahil değildir.