Müşteri Hizmetleri

Lezzetle buluşma noktasına hoş geldiniz.

Ufresh benzersiz kalite ve lezzetini, üretim ve dağıtımında kullandığı titiz iletişim anlayışıyla geleceğe taşımaktadır.

Ufresh kalite ve lezzetinin temelinde birinci önceliği olan müşterileri için eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmayı temel amaç olarak benimsemektedir.

Bu amaç doğrultusunda müşterilerinin tüm istek ve beklentilerinin karşılanmasını hedeflemektedir. Ufresh, müşteri hizmetleri ile müşterilerinin sesine kulak verir ve iletişimi birinci önceliği tutar.

Gücünü eşsiz topraklarımızdan alan Ufresh, kaliteli ürünleri sofralar ile buluştururken birinci önceliği tüketicileridir. Var oluş sebebini kaliteli ve güvenilir hizmet temelleri üzerinde kuran Ufresh müşterileri ile empati ekseninde, daima proaktif çözümler üretir.

Müşteri hizmetlerini birinci kurumsal değeri olarak gören firmamız, müşteri temas noktalarına ve bu noktalardan iletilen soru-sorun ve görüşlere sürekli çözüm sunar. Sorunsuz bir iletişim ve müşteri ilişkileri denetimi için açık geri bildirim noktaları ile iletişim kanallarını aktif tutar. Kıymetli Ufresh tüketicileri, web sitesi içerisinde yer alan Whatsapp, mail ve telefon numaralarından ya da aktif olarak satış yapan Ufresh mağazalarından, profesyonel müşteri hizmetini deneyimlemektedir.

Sormak istediğiniz tüm sorularınızı [email protected] adresine e-posta göndererek veya 0 256 316 3535 numaralı telefondan bizi arayarak sorabilirsiniz.