Uğur kurutulmuş Gıda’daki Tecrübesini İncir ile Taçlandırıyor
2011’de Uğur Entegre Gıda ile lezzet dünyasına adım atan Uğur Şirketler Grubu 2013 yılında kurutulmuş gıda portföyüne inciri de ekleyerek müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaya başladı.

Pazar taleplerine göre üretimini yapılandıran firma ana faaliyet alanını natürel incir işleme olarak belirleyen Uğur Entegre Gıda, doğanın bölgeye armağanı olan bu meyveyi yetiştiği yerden alarak entegre tesislerinde müşteri beğenisine sunulacak hale getiriyor. Aydın ve Nazilli bölgesinde yetişen dünyanın en kaliteli incir meyvesini doğal (natürel) şartlarda kurutarak, doğallığını en iyi şekilde koruyacak şekilde işleyerek gerek yurtiçi gerek yurt dışındaki tüketicilere sunuyor.  Bugün dünyaca bilinen ve tercih edilen U’fresh markası altında yirmiden fazla paketleme şekliyle müşterilerine farklılık ve sunum avantajı sağlıyor.

Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak ürettiği tatları tüm dünya ülkelerine sunarak ihracat payını gün geçtikçe arttıran şirket yenilikçi ve çözüm odaklı organizasyonuyla istikrarla gelişmeye devam ediyor.