Uğur İncir 2015 Sezonunu Yeni Ambalajlarıyla Karşılıyor
Uğur Şirketler Grubu’nun en genç markası U’fresh, lezzetli kuru gıdalarını yeni ambalajlarında tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Kurulduğu 2010 yılından bu yana Ege’nin tatlarını Türkiye ve dünya ile buluşturan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti. ürünlerin daha iyi sunumunu sağlayan paketleme şekillerini de yelpazesine ekledi. Şeffaf pratik ambalajların yanı sıra daha doğal görünüme sahip ahşap kutuları da kaliteli ürünleri ile buluşturan marka, ürünlerdeki yenilikçi yaklaşımını onları sergilerken de devam ettiriyor.

Konuyla ilgili Uğur Entegre Gıda Pazarlama Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimize sağlıklı tatlar sunmayı kendimize amaç edindik. Gıdaları müşterilerimize sunmadan önce paketlerken bile hep yüksek kaliteyi hedefledik. Bu standartlar sayesinde yurtiçinde aranan bir marka haline geldik. Tüm Türkiye’deki bayilerimiz sayesinde halkımızı lezzetlerle buluşturduk.” dedi.

Ürün kalitesi kadar ürünün raflarda sunumu konusuna da önem verdiklerini söyleyen yetkili “Geçtiğimiz yıl bir yenilik olarak karton kutu ve dökme olarak satılan incirlerimizi doypack ambalajlarda halkımızın beğenisine sunduk. Bu yıl ise ürünlerimizi daha iyi anlatacağına inandığımız, pratik ve şeffaf PVC ile doğal görünümlü ahşap kutularımızı sezon için hazırladık. Bu yeni tasarımlarımızın avantajları, içindeki lezzetlerin daha görünür olması ve doğal görüntüleri.” diyerek sözlerini tamamladı.