Uğur Entegre Gıda, U’fresh Marka Ürünlerinin Reklamlarıyla Ses Getiriyor

Hem yazılı basın hem de internet reklamları ile 2015 yılına hızlı giriş yapan Uğur İncir, U’fresh markası ile tüm yayın mecralarında yer alıyor.

60 yılı aşkındır Türkiye’de faaliyet gösteren ve 137 farklı ülkeye ihracat yapan Uğur Soğutma’nın kardeş kuruluşu Uğur Entegre, hızlı girdiği kuru incir sektöründe reklamlarıyla da konuşuluyor. Ulusal basın ile birlikte web sayfalarında da sıkça görünmeye başlayan marka, artan bilinirliği ile birlikte yoğun bayilik talepleri alıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan yetkili, “Günümüzde internetin olduğu dijital ortam sayısı arttı. Akıllı telefon ve tabletlerden sonra artık televizyonlardan bile internete girilebiliyor. Sosyal medyanın da çeşitli mecralarda takip edilmesi ve tüm dünyada büyük ilgi görmesi, şirketlerin de bu faaliyetlerde bulunmasını gerektiriyor. Uğur İncir olarak da bilinen tescilli markamız U’fresh’in gün geçtikçe artan bilinirliği bizim için önemli. TV ve diğer basın organlarında yaptığımız çalışmalar ile incir tanıtım sitemiz www.birincirim.com sayesinde halkımızın sağlıklı gıda olan incire ilgisi de artıyor. Bu farkındalık da bizi mutlu ediyor.” dedi.