Ufresh, Özenle Hazırladığı Gurme Lezzetleri Spesiyal Karışık Kategorisi İle Sizlerle Buluşturuyor

Doğanın bize mucuzevi armağanı olan meyvelerin kurutulmuş halleri en az taze halleri kadar lezzetlidir. Doğru tekniklerle kurutulduğu ve özenle seçildikleri takdirde, damak zevkiniz için benzersiz bir seçim haline gelirler. Üstelik daha uzun süre dayanır ve ihtiyaç duyduğunuz vitamin, diyet lifi ile mineralleri elde etmenizi sağlarlar. Ufresh, tam mevsiminde özenle topladığı birbirinden lezzetli ve faydalı meyveleri gelişmiş hijyenik tekniklerle kurutur, paketler ve doğanın armağanını tüm müşterilerine uygun fiyatlarla ulaştırır. Özel spesiyal karışık kategorimizde, sizler için bir araya getirdiğimiz birden fazla kurutulmuş meyvenin yer aldığı paketler yer alır. Paketlerde yer alan meyveler, lezzetlerinin birbirini tamamlaması için özenle seçilmiştir.  Bu sayede aynı anda pek çok farklı tadı elde etmeniz de mümkün olur. Bu kategorimizde sunduğumuz ürünlere bazı örnekler verirsek:

  • Özel Karışık Paket: İncir, Gün Kurusu Kayısı, Sarı Kayısı, Çekirdeksiz Kuru Üzüm ve Kestaneden oluşan bir pakettir. Her üründen 200 gram bulunmaktadır. Kelimenin tam anlamıyla bir enerji deposu olan bu paketimiz, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller bakımından da son derece zengindir. Pakette yer alan tüm meyveler 2017 sezonu ürünleridir ve uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle seçilmiştir.
  • Ceviz ile İncir: 200 gram incir ve 50 gram ceviz (içi) halinde hazırlanan bu paketimiz, doymamış yağ asitleri bakımından zengindir. Günlük enerji ihtiyacınızın neredeyse tamamını bu paket ile elde etmeniz mümkündür. Omega 3, B1, B6, folik asit, E vitamini, manganez ve bakır deposu olan ceviz ve incir, diyabet hastaları tarafından bile güvenle tüketilebilen gıdalar arasındadır. Besin lifi bakımından zengin oldukları için, sindirim sistemi problemlerinize de faydalı olacaktır.
  • Gün Kurusu Kayısı ile Soyulmuş Badem. Badem, kalp ve damar sağlığı için son derece önemlidir. Bir potasyum deposu olması ve yüksek miktarda E vitamini içermesi, etkili bir antioksidan olmasını da sağlamaktadır. Kayısı ise hem sindirim, hem de kemik sağlığı bakımından çok faydalıdır. Aynı şekilde, göz sağlığının korunmasına faydalı olduğu ve iltihaplı hastalıkların tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Bu iki şifa deposu meyveyi bir araya getiren paketimizde, 200 gram gün kurusu kayısı ve 50 gram soyulmuş badem bulunmaktadır.

Ufresh, doğanın armağanı olan meyvelerin en saf ve en doğal hallerini sizlere ulaştırmakta ve bütçenizi zorlamadan sağlıklı beslenmenizi sağlamaktadır.