Kahvaltınızı Tatlandıran UFresh Reçelleri

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan reçel, lezzetli bir gıda olmasının yanı sıra pek çok faydaya da sahiptir. Reçel, meyvelerin kıvamlı bir şerbet içinde bozulmadan saklanmalarını sağlar. Diğer bir deyişle, meyvelerin sağlığa olan faydaları reçel halindeyken bile devam eder. Örneğin kayısı reçeli besleyici ve iştah açıcı bir etkiye sahiptir. Migrene karşı iyi gelir ve pek çok cilt rahatsızlığının tedavisinde kullanılır. Ceviz reçeli ise B1, B2 ve C vitaminleri bakımından son derece zengindir. Vişne reçelinin detoks etkisi vardır, mide ve karaciğerin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Gül reçeli, ishal tedavisinde kullanılan ve mikrop öldürücü özellikleri ile bilinen bir reçeldir.

Her reçel türü, hem lezzetli ve hem de faydalı bir gıdadır. Bu nedenle her kahvaltı sofrasında yer almalı ve günlük olarak tüketilmelidir. U’Fresh, sizin için özenle seçtiği taze meyveleri en doğal halleri ile reçel haline getirir ve sofralarınıza sunar. Geleneksel tariflere sadık kalarak ürettiğimiz reçellerimiz, 4 farklı çeşitte üretilmektedir:

  • Organik Reçeller: Yetiştirilmesinde ve işlenmesinde genetik mühendisliğin, yapay ve benzeri gübrelerin, böcek ilaçlarının, yabani ot ve mantar öldürücü ilaçlarının, hormonların, antibiyotiklerin, koruyucuların, renklendiricilerin ve katkı maddelerinin kullanılmadığı meyvelerden ürettiğimiz reçellerimiz; meyvelerin en saf halinden oluşur. Tarladan sofranıza ulaşan organik reçellerimiz, gerek kıvamları, gerekse de lezzetleri bakımından çok özeldir. Vişne, Çilek, Kayısı, Erik ve Ahududu reçeli olmak üzere 5 seçenek sunulmaktadır.
  • Klasik Reçeller: Tam zamanında topladığımız taze meyvelerden, geleneksel tarifleri kullanarak ürettiğimiz klasik reçellerimiz pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Karpuz Kabuğu, Balkabağı, Limon Kabuğu, Turunç Kabuğu ve Yeşil İncir reçeli gibi özel üretimlerimiz, sofralarınızı zenginleştirecek farklı lezzetlerimiz arasındadır.
  • Gold Reçeller: 450 gramlık ambalajlarla satışa sunduğumuz gold reçellerimizde glikoz şurubu değil, kristal toz şeker kullanılır. %65 meyve oranları sayesinde, son derece zengin bir lezzete sahiptirler. Yoğun meyve lezzeti tercih edenler için ürettiğimiz bu özel seride, pek çok farklı seçenek vardır. Bergamot Kabuğu, Nar ve Kamkat Reçeli gibi gold serisine özel lezzetleri muhakkak denemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Şeker İlavesiz Reçeller: 290 gramlık ambalajlarla satışa sunduğumuz bu özel seride ek şeker kullanılmaz. Meyveler kendi doğal şekerleri ile reçel haline getirilir. Hafif, ancak damakta kalan bir lezzetleri vardır. 4 Meyveli Reçel, Patlıcan Reçeli, Turunç Reçeli gibi pek çok farklı seçenek bulunur. Her biri, meyvelerin en saf lezzetlerine ulaşmanızı sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

Üstün kalite standartları ile üretilen U’Fresh reçelleri, her damak zevkine hitap eden bir seçeneğe sahiptir. Sofralarınızı tatlandırmak için özenle ürettiğimiz reçellerimiz; renkleri, lezzetleri ve kıvamları ile kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olacaktır.