Yeni Ürünler
Toplam 2 sayfadan 1. sayfa görüntüleniyor
Toplam 2 sayfadan 1. sayfa görüntüleniyor
Ceviz, Kayısı, Kestane, Hurma, İncir Çeşitleri

Neden U’Fresh Ürünleri

U'Fresh, Sağlığınız için doğal lezzet.

U’fresh markası ile öne çıkan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 1954 yılında dondurma makineleri imalatı ile ticarete başlayan ve günümüzde, yatırım yaptığı sektörlerde lider ve dünyada söz sahibi markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’nun bir temsilcisidir. Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti., 2011 yılında Nazilli Dallıca’da kurulmuş olup, kurutulmuş gıda (sebze, meyve vb.) üretmek ve işlemek amacıyla 7500 m²’si kapalı alan olmak üzere, toplamda 18000 m²’lik alana sahip, Türkiye’nin kapasite artırımına en uygun, teknolojisini sürekli yenileyen üretim tesisleri ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. 2013 yılı başında ise, varlık sebebi ve her şeyden değerli olan müşterilerinden gelen talepleri değerlendirerek ürün gruplarında stratejik bir değişikliğe gitmeye karar vermiş ve naturel olarak kurutulmuş incir işleme faaliyetine geçiş yapmıştır.


Sağlıklı ve Lezzetli kuru incir, kuru kayısı ve zeytinyağı çeşitlerini online sipariş verebilirsiniz. Uğur Entegre Gıda güvencesiyle sağlıklı ve lezzetli kuru gıdalarınız kapınıza teslim edilir.

Online Mağazadan Alışveriş Yap
Kurumsal Haberler
Uğur Entegre Gıda, Yenilenen Yüzü ile Hizmette
2020-02-27 15:09:37
Uğur Entegre Gıda, Yenilenen Yüzü ile Hizmette

Türkiye'nin en önemli tarımsal üretim merkezlerinin başında gelen Aydın'da üreticinin en büyük ihtiyaçları arasında yer alan soğuk hava deposu sorununun çözümü için Uğur Entegre Gıda yeni bir karar aldı. Firma kendisine ait olan soğuk hava depolarını halkın hizmetine açtı. İnternet sitesinde de yenileme yapan firma, soğuk hava depolarının on-line olarak da kiralanabileceğini duyurdu.

Coronovirüs, incire olan ilgiyi arttırdı
2020-02-27 14:33:59
Coronovirüs, incire olan ilgiyi arttırdı

Bağışıklık sistemine güçlendirici etkisi ile bilinen ve anne sütünden sonra en faydalı besinler arasında yer alan kuru incire olan ilgi, coronovirüs vakasından sonra daha da arttı. Bir çok kişinin hekim tavsiyesi ile tüketmeye başladığı kuru incirin vücut direncini arttırdığı gibi bağışıklık sistemini güçlendirdiği için gribal enfeksiyonlara karşı da tüketenlerin sayısının her geçen gün arttığı belirtildi.

Uğur Entegre Gıda
Detaylar
Bayilik İmkanları
Detaylar
İade Şartları
Detaylar
Üretim Süreci
Detaylar
Telif hakları saklıdır. © 2016 Uğur Entegre Gıda