UFresh, Birbirinden farklı altı çeşit zeytin seçeneği ile sofralarınıza geliyor

Zeytin sadece bir kahvaltılık gıda değil, kelimenin tam anlamıyla bir şifa deposudur. Akdeniz ve Ege insanlarının gençlik sırrı olduğu iddia edilen zeytin, faydalı gıdalar arasında ilk sırada gelir. Vitamin ve mineral yönünden zengin olması, güne enerji dolu bir başlangıç yapmanızı sağlar. Zeytin, serbest radikallerin zararlı etkilerini önleyici etkiye sahiptir. Diğer bir deyişle, öncelikle dolaşım sistemimiz bakımından faydalıdır. Serbest radikaller, kontrol edilmedikleri takdirde damar ve kalp sorunlarına neden olur. Hem yeşil, hem de siyah zeytin, her şeyden önce serbest radikallerin zararlı etkilerini minimuma indirir.

Kasım ve Şubat ayları arasında Türkiye’nin en kaliteli zeytinlerini toplayan Ufresh, bunları altı farklı seçenekle sofralarınıza sunmaktadır:

  • Özel İri Boy Siyah Zeytin: İnce kabuklu, etli ve küçük çekirdekli siyah zeytinlerimiz özenle toplandıktan sonra çok az miktarda tuz ve zeytinyağı ile olgunlaştırılır. 200 gr ve 400 gr olmak üzere iki seçenekle sunulmaktadır.
  • Özel Orta Boy Siyah Zeytin: Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal yöntemlerle fermente edilen siyah zeytin çeşidimizdir. Eti ve çekirdeği kolayca ayrılır, kendine özgü eşsiz bir lezzeti ve aroması vardır. 200 gr olarak satışa sunulmaktadır.
  • Soslu Orta Boy Siyah Zeytin: Özel orta boy siyah zeytinimizin, çeşitli baharatlarla harmanlandıktan sonra satışa sunulan çeşididir. Özenle seçtiğimiz taze baharatlar, zeytinimizin kendine özgü tadını ve aromasını zenginleştirmektedir. 200 gr olarak satışa sunulmaktadır.
  • Soslu Biber Dolgulu Yeşil Zeytin: Özenle seçilen yeşil zeytinlerimiz doğal yöntemlerle olgunlaştırılır. Kendilerine özgü tatlarını kazandıkları anda, renkleri kararmadan paketlenerek satışa sunulur. Bu zeytin çeşidimizde, çekirdek paketleme öncesi çıkarılır ve yerine lezzetli bir kırmızı biber dilimi koyulur. 200 gr olarak satışa sunulmaktadır.
  • Soslu Kırma Yeşil Zeytin: Geleneksel yöntemlerle kırılan yeşil zeytinlerimiz, lezzetlerini ve besleyici özelliklerini kaybetmeden paketlenir ve taze baharatlar ile harmanlanır. Özel olarak seçilen baharatlarımız, kırma yeşil zeytinin kendine özgü aromasını korumasını sağlar. 200 gr olarak satışa sunulmaktadır.
  • Soslu Çekirdeksiz Yeşil Zeytin: Zeytin çekirdeklerini sevmeyenlere özel bu çeşidimiz, doğal yöntemlerle salamura edilen yeşil zeytinin paketlenmeden önce çekirdeklerinin çıkartılması ile üretilir. Özellikle çocuklara tavsiye ettiğimiz bir çeşittir. Özel baharatlarla harmanlanarak 200 gr haline satışa sunulur.

Zeytin her sofrada yer alması ve her gün tüketilmesi gereken bir gıdadır. Tek tek elle toplanan birbirinden kaliteli zeytinleri en saf ve doğal halleri ile sofralarınıza getiren Ufresh, her damak zevkine uygun bir seçenek sunmaktadır.