UFresh´in Hikayesi

Ufresh`in Doğum Yeri

Nazilli, Aydın, Türkiye

Bereketli topraklar üzerinde yetiştirilen en lezzetli ürünleri ilk günkü tazeliği ile Türkiye’nin dört bir yanına taşımak isteyen Ufresh, ülkemizin en verimli tarım arazilerinden olan Nazilli ilçesinde kurulmuştur.

Gücünü topraktan alan Ufresh, başta Nazilli olmak üzere Anadolu’nun her bölgesinden özenle seçtiği tüm yöresel lezzetleri ilk günkü tazeliklerinde korumak ve tüketicisine ulaştırmak için hizmet vermektedir.

2011 yılından bu yana sunduğu kaliteli ürün ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Ufresh, Nazilli Merkez Şube, Nazilli Organize Sanayi Şubesi, Nazilli Yeni Sanayi Şubesi, Kuşadası ve Balçova olmak üzere beş şubede tüketicisi ile buluşmaktadır.

Ufresh kurulduğu günden bu güne, yenilikçi değerleri ile insanımıza en kaliteli lezzetleri ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm müşterilerine eşsiz lezzetlerini ilk günkü tazeliği ile web sitesi üzerinden ulaştırmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı hedefleyen Ufresh, ürün grubuna her geçen gün yeni ürünler eklemekte, kaliteli ürün gamını geliştirmektedir. Farklı ambalaj, gramaj ve abonelik sistemleri ile tüketiciye özel olarak sunulan hizmetleri ile Türkiye’de ilklere imza atmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne ürünlerinin ilk günkü tazeliği koruması birinci önceliği olan Ufresh değerli müşterileri için ‘’Anın Tadını Keşfet’’ sloganı ve üstün kalite güvencesi ile hizmet vermektedir.