Lezzetli Alışverişin Yeni Platformu U’fresh Store Artık Hizmetinizde
Uzun süredir yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve pazar araştırmaları sonucunda üreticiden tüketiciye doğrudan ulaşan Ufresh, on-line ticaret sitesi üzerinden perakende satışa başladı.

Web sayfası üzerinden kuru incir satışına başlayan marka çok geniş bir yelpazede ürünü lezzet severlerin beğenisine sunuyor. 250 gramdan 10 KG’a kadar farklı ambalaj ve sunumlarda hazırlanan paketler sipariş bazında müşteri adresine kadar teslim ediliyor. Sitede uygun fiyatlara sahip ürünlerin yanı sıra Haziran ayına özel ücretsiz kargo hizmeti de öne çıkan bir fırsat olarak sunuluyor.

Siteye http://store.ufresh.com.tr adresinden ulaşılıyor, beğenilen ürünler seçilip sepete eklendikten sonra satın alınabiliyor. Kolay alışveriş yapmak için üye olma zorunluluğu olmayan sitede güvenli alışveriş platformu üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmak mümkün.

U’fresh hakkında

U’fresh markası ile öne çıkan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 1954 yılında dondurma makineleri imalatı ile ticarete başlayan ve günümüzde, yatırım yaptığı sektörlerde lider ve dünyada söz sahibi markalar oluşturmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’ nun son temsilcisidir. 2011 yılında Uğur Şirketler Grubu’nun çatısı altında, Nazilli Dallıca’da kurulan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti., kurutulmuş gıda (sebze, meyve vb.) üretmek ve işlemek amacıyla 5.000 m2’si kapalı alan olmak üzere, toplamda 18.000 m2’lik alana sahip , Türkiye’nin kapasite artırımına en uygun tesislerinden birini kurarak sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. 2013 yılı başında ise, müşterilerinden gelen talepleri değerlendirerek ürün gruplarında stratejik bir değişikliğe gitmeye karar vermiş ve naturel olarak kurutulmuş incir ve kestane işleme faaliyetine geçiş yapmıştır.

Grup şirketlerinden Uğur Soğutma’nın güvenli gıda saklama konusundaki 60 yılı bulan tecrübesiyle, Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti., U’fresh markası ile sağlıklı doğal ortamında kurutulmuş incir ve kestane ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır. Yıllık 3.000 ton üretim kapasitesiyle incir ve kestane işleme faaliyetine başlayan şirket, son yaptığı yatırım faaliyetleriyle birlikte, önümüzdeki dönemler içerisinde kapasitesini yıllık 10.000 tona çıkarmayı hedeflemektedir.