Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Lezzetle buluşma noktasına hoş geldiniz.

Yüzyıllardır lezzeti ve sağlığa olan katkılarıyla insanların vazgeçemediği bir meyvedir incir. Lezzeti kadar sağlığa olan katkılarıyla da insanların vazgeçilmezlerinden biridir. İncirin memleketiyse, hiçbir yapay yola başvurulmadan doğal imkanlarla yetişebildiği Nazilli topraklarıdır. Şimdi, lezzetiyle meşhur bu incir, Nazilli topraklarından dünyaya yayılıyor.

U'fresh; dünyada tüketilen kuru incirin önemli bir kısmının kaynağı olan Nazilli’de, bu yerel lezzeti doğallığını bozmadan işleyor ve tüm lezzetseverlerle buluşturuyor. U’fresh’te, doğal olarak yetiştirilen, bölgeye özgü ince kabuklu, beyaz tenli ve büyük boyutlu incirler özenle kurutularak lezzetini katlıyor ve kolaylıkla nakliye edilip tüketilebilecek şekilde ambalajlanıp dünyaya ihraç ediliyor.

Sağlık dolu inciri tanımak, doğallığından emin olarak bu lezzete hızla ve kolaylıkla ulaşmak için doğru nokta; "lezzetli kuru incir"in kaynağı U’fresh.

Sormak istediğiniz tüm sorularınızı info@ufresh.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0 256 316 3535 numaralı telefondan bizi arayarak sorabilirsiniz.

Telif hakları saklıdır. © 2016 Uğur Entegre Gıda