Hakkımızda

Hakkımızda

U´Fresh - Uğur Entegre Gıda Fabrika, Nazilli
 
U’Fresh Hakkında
Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti; 1954 yılında dondurma makineleri imalatı ile ticarete başlayan ve günümüzde yatırım yaptığı sektörlerde lider markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’nun bir temsilcisi olup, U’Fresh markasını kullanmaktadır. Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 2011 yılında Nazilli Dallıca’da kurulmuş olup, kurutulmuş gıda (sebze, meyve vb.) üretmek ve işlemek amacıyla 7.500 m²’si kapalı alan olmak üzere, toplamda 18000 m²’lik bir alana sahiptir. Kapasite artırımına uygun ve teknolojisini sürekli yenileyen üretim tesisleri ile sektöre hızlı bir giriş yapan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti; 2013 yılı başında müşterilerinin taleplerini değerlendirerek ürün gruplarında stratejik bir değişikliğe gitmeye karar vermiş ve naturel olarak kurutulmuş incir ile kestane işleme faaliyetine geçiş yapmıştır. 

Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, grup şirketlerinden Uğur Soğutma’nın güvenli gıda saklama konusundaki 60 yılı bulan tecrübesi ve U’fresh markası ile sağlıklı, naturel şekilde kurutulmuş incir ve kestane ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. İncir ve kestane işleme faaliyeti sürdüren şirketimiz, son yaptığı yatırım çalışmaları ile birlikte, yıllık üretim kapasitesini arttırarak pazardaki payını genişletmeyi hedeflemektedir.
Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir site üzerinden karşılamayı hedefleyen U’Fresh, bünyesine dâhil ettiği yeni ürünler ile de ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Ege yöresinin en kaliteli zeytinleri toplanarak özenle hazırlanmış zeytinyağlarını, geleneksel Türk lokumu lezzetlerini, doğal pestil ürünleri, hurma çeşitleri, ceviz, kestane şekeri, kuru üzüm ve kuruyemiş çeşitlerinin en taze hallerini istediğiniz gramaj boyutlarında sanal mağazamızda bulabilmeniz mümkündür.

Kurulduğu günden itibaren doğallığa ve tazeliğe her zaman önem veren U’Fresh, siz değerli müşterileri için “Topraktan Gelen İyiliği” sofralarınıza taşıyarak ailenizle ve sevdiklerinizle iyi günlerde güvenle tüketmenizi diler.

U’Fresh`in Doğum Yeri
Nazilli, Aydın, Türkiye

Bir Toprak düşünün... Bu Öyle bereketli bir toprak ki doğanın kendi hediyesi olarak yılda 3 dönem hasat almaya imkan tanıyor. İşte o toprak Nazilli’de oturuyor.

U’fresh’in Nazilli’de doğması bir rastlantı değil. Nazilli Topraklarında yetişen onca güzel ve değerli meyve sebzeyi saklamak için türlü türlü yöntemler denendi. Halen Bu bölgede farklı yöntemler kullanılmaya devam ediyor.

Bu değerli toprağın insanlığa sunduğu tüm değerleri koruyup saklamak ve her mevsim bu güzelliklere sahip olmak için birilerinin bir şeyler yapması gerekiyordu.
 
Telif hakları saklıdır. © 2016 Uğur Entegre Gıda